Çözüm Ortaklığı

Ortaklığımız Burada Başlıyor

Subworkit ekibi olarak, uluslararası işbirlikçilerden oluşan bir havuz kullanarak yönetim, pazarlama, veri tabanı ve satış yoluyla küresel iş genişlemenizi kolaylaştırırız. Şirketlerin ABD, Avrupa ve Orta Doğu'da ticari operasyonlar oluşturmasına, yönetmesine ve geliştirmesine yardımcı oluruz.Yönetim

Subworkit ekibi olarak amacımız, işinizi geliştirmenize olanak tanıyacak yönetimsel iyileştirmeleri ve sektörel gereksinimleri yerine getirmenizi kolaylaştırmaktır. Bunun için belli ürünlerde gerekli olan, satış yapabilmenize olanak verecek sertifikaları, izinleri ve eğitimleri almanızı sağlayalım. İş akışınızı hatasız ve hızlı bir şekilde yürütmeniz için dijital iş planınızı hazırlayalım. 

Yönetim 400x400Pazarlama

İşinizi büyütmek ve satışlarınızı arttırmak için dijital çağa uyum sağlamak gereklidir. Bir web sitesine sahip olmak, sosyal medyada bulunmak ve çevrenizle etkileşimde olmak, içerik oluşturup hedef kitlenize ulaşmak, dijital kimliğinizi oluşturmanın yollarından bazılarıdır. Subworkit ekibi olarak bu dönüşümde size yardım edelim. Web sitenizi tasarlayalım veya halihazırdaki web sitenizi iyileştirelim. Sosyal medya operasyonlarınızı yönetelim, dijital pazarlama kanallarından yapacağımız reklam kampanyaları ile hedef kitlenizi arttıralım. Hedef kitlenize kesin ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için SEO (Search Engine Optimization) bilgilerinizi tanımlayalım.

Pazarlama 400x400 jpgVeri Tabanı

Satışlarınızı arttırmak için doğru ve kesin hedef kitleye ulaşmak önemlidir. Bunun için size doğru, kesin ve güncel hedef kitle veri tabanları oluşturalım ve onlara en uygun ulaşma yolları hakkında yardım edelim. Hedef kitlenizle ilişkilerinizi sürekli olarak olumlu tutmak için müşteri hizmetleri operasyonlarınızı yönetelim ya da mevcut müşteri hizmetlerinizi geliştirelim. 

Veri tabanı 400x400


Satış

Yeni pazarlara girmek satışlarınızı yükseltmek için harika bir yoldur. Yerel veya ulusal ölçekte çalışan bir işletmenin, uluslararası pazarlara girmesi ve ihracata başlaması zor ama verimli bir eylemdir. Subworkit ekibi olarak sizleri uluslararası pazarlara sokalım, ihracat yapmanızı sağlayalım. eBay, Amazon, Alibaba, Etsy, Wallmart, Otto gibi dijital pazaryerlerinde satış yapmanıza yardımcı olalım. Uluslararası tedarik operasyonlarınızı gerçekleştirelim. 

Satış 400x400 jpg