Hakkımızda


Subworkit logo transparent

Biz Kimiz?

 

Çeşitli uluslararası pazarlarda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, pazar araştırması ve iş ağı oluşturma konusunda son derece yetenekli profesyonellerden oluşan, uluslararası bir ekibiz.

 

Misyonumuz

 

Misyonumuz, müşterilerimizin işlerini yürütmek için kullandıkları hammadde, ara mamul ve hizmet maliyetini azaltarak işlerinde daha karlı olmalarına yardımcı olmaktır. Profesyonellerden oluşan ekibimiz yerel, ulusal ve uluslararası pazarlara erişime sahiptir ve kapsamlı pazar araştırması yoluyla yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri en düşük maliyetle bulma konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Ne Yaparız?

 

İşletmeniz için en iyi ürünleri bulmak ve paradan, enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için web sitemiz aracılığıyla profesyonel araştırma hizmetleri sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki bağlantılarla, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası pazar düzeyinde, mevcut kapasitelerin ötesindeki maliyetlerle ürünleri, yetenekleri ve hizmetleri bulabiliyoruz.

 

Neden Biz?

 

Uluslararası işlemlerde yılların deneyimine dayanarak, yerel düzeyde faaliyet gösteriyor olsalar bile, uluslararası piyasalar hakkında yeterli bilginin işletmelere fayda sağlayabileceğini fark ettik. Amacımız, en iyi üreticilerin, hizmet sağlayıcıların ve programların kapsamlı bir dizinini oluşturmak ve onları, siz sevgili ortaklarımız olan işletmelerle paylaşmak, böylece bu kurulan iş birliğinden karşılıklı olarak faydalanabilmektir. Ürününüzü Amazon, Trendyol, ETSY Ebay, Facebook Marketplace, Google Ürünler gibi uluslararası platformlara yerleştirmenize yardımcı olacağız.

 

Hizmetlerimiz

 

Sizlere, ulaşmak istediğiniz yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası ölçekteki ürünler, hizmetler ve programlar için araştırma sunuyoruz. Ürünler somut veya dijital olabilir. Hizmetler, iş ekibinize ek olarak işe alınabilecek veya belirli bir süreli sözleşmeli olarak çalıştırılabilecek yüksek becerilere sahip profesyonelleri içerir. Programlar, belirli bir amaç için geliştirilmiş bir dizi yerleşik hizmettir ve bir bütün olarak satın alınabilir veya belirli bir zaman dilimi için kiralanabilir veya satın alınabilir.

 

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

 

Lütfen ilgilendiğiniz ürünler, yetenekler veya programların ayrıntılarını ve özelliklerini içeren özel sorgulama sayfasındaki formu doldurun ve gönderin. Ekibimiz ön araştırma sonuçları ile sizinle iletişime geçecek ve sizinle iş ihtiyaçlarınız hakkında derinlemesine odaklı bir görüşme yapmak için bir görüşme veya toplantı ayarlayacaktır.

 

Denemek Bedava

 

Sizinle tanışmak ve size yardım etmek isteğimizi size göstermek için, ilgilendiğiniz ürünler, yetenekler veya programların ön araştırma sonuçlarını sizin istediğiniz şekilde ücretsiz olarak sizlerle paylaşacağız. Odaklanmış görüşmenin ardından sizin seçtiğiniz hizmetler için size bir fiyat teklifi sunacağız.

 

Partnerimiz Olun

 

Dünyanın her yerinden hizmetlerini genişletmek veya ürünlerini uluslararası pazarlarda satmak isteyen işletmelere ve şahıslara ulaşıp beraber çalışmak bir an önce başlamak için heyecan duyuyoruz. İşletmenizi ve ürünlerinizi bize kaydettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, işinizi daha büyük pazarlara genişletmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek üzere sizinle iletişime geçecektir.

Özel danışmanlık programımız aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: