Select Page

Subworkit Business Networking

İşinizi Subworkit İş Danışmanlık Programı ile  başlatın

Subworkit, benzersiz bir danışman programı aracılığıyla şirketler ile son kullanıcılar arasındaki boşluğu doldurarak işletmeler ve tüketiciler arasında kısayol oluşturan bir iş ağı platformudur. Aynı zamanda ürünlerini, hizmetlerini veya programlarını yerel, ulusal ve uluslararası pazara genişletmek isteyen serbest çalışanlar, üreticiler ve kurumlar için de ekonomik kazançlar yaratmak için çalışıyoruz

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

İş Geliştirme

Pazarlama

Reklam

E-Ticaret

 

İş Danışmalığı

İşinizi başlatmanız, ürün ve hizmet satışlarınızı büyütmenize yardımcı olmak için iş planınıza uygun özel danışmanlık programları

Reklam

Tıklama başına ödeme ve çevrimiçi olarak haber ve spor kanallarında yayınlayarak hedef kitlenize ulaşın. Her türlü promosyon  pazarlama ve tanıtım materyallerinizi reklam panolarında fuarlarda, forumlarda ve dış mekan ekranlarında yayınlayın.

Pazarlama

Dijital çağa uyum sağlamak, işinizi büyütmek ve satışlarınızı artırmak için çok önemlidir. Dijital pazarlama, son yıllarda dünya çapında birçok şirket için gelir artışında önemli bir rol oynadı. Takipçilerinizle etkileşim kurmak için bir web sitesine ve sosyal medya profillerine sahip olmak artık bir zorunluluktur. Hedef kitlenize ulaşmanıza ve işletmenizin dijital kimliğini oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

E-Ticaret

Daha geniş bir kitleye ulaşmak ve satış fırsatlarınızı genişletmek için ürünlerinizi en popüler uluslararası e-ticaret platformlarında yayınlama konusunda yardım alın.

Çözümler

Amazon FBA 

Amazon FBA programı ile uluslararası satış yapın

!

Danışmanlık programı

Tık ekonomisi ve mikro işlerin geleceği

!

Pazarlama

Web tasarımı ve sosyal medya yönetimi

Ortaklar ve sponsorlar

Büyümek için hazır mısınız?

İletişime Geçin

İLETİŞİM

Zerdalilik, 1391. Sk. No:34/B, 07100 Muratpaşa/Antalya

(+90) 552-864-3526

BİZİ TAKİP EDİN

×